Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Palemka wielkanocna”

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Świetlica Wspierająco – Integrująca „PLUS” w Kielcach zorganizowała konkurs plastyczny pt.: „Palemka Wielkanocna”.

Celem konkursu było kultywowanie i podtrzymywanie tradycji wykonywania palm wielkanocnych, edukację dzieci i młodzieży w zakresie poznania obyczajów Świąt Wielkanocnych, rozwijanie twórczego myślenia oraz doskonalenia technik manualnych. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 22 marca w Świetlicy „PLUS”. W prawdziwy wielkanocny nastrój wprowadziła zgromadzonych gości przepiękna wystawa prac, na którą składało się około 70 barwnych, kolorowych palemek.

Miło nam poinformować, iż laureatami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły: II miejsce zajął Mikołaj Dąbek z klasy V a, III miejsce zajęła Sandra Faryna z klasy V b. /opiekun p. A. Kruk/. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!