IV SPOTKANIE POKOLEŃ

Kolejne, czwarte już Spotkanie Pokoleń odbyło się 14 czerwca 2012 r. pod hasłem"Z muzyką przez świat". Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne, aktorskie. Wszystko odbyło sie w bajkowej scenerii. Wróżka i czarnoksiężnik (w tej roli Weronika Brożyna i Michał Wrona) za pomocą czarów przenosili widzów do różnych miejsc i czasów.

Artyści tańczyli m.in. menueta, salsę, krakowiaka, tango. Zamieniali się w afrykańskie plemiona, prezentowali się jako Beatlesi, czy Filipinki, zwiedzali odległe krainy jako piraci, zachwycali strojami i  wykonaniem. Zarówno babcie jak i mamy, dziadkowie i ojcowie mogli odwołać się do wspomnień. Po występie artystycznym goście zostali zaproszeni na poczęstunek.

Nasza impreza skupia coraz więcej widzów (oglądało nas około 170 osób), interesują się nami media (artykuł w "Echu Dnia" z 15.06.2012 r.), wszyscy czerpiemy z tego mnóstwo radości. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nasze działania: Pani Dyrektor i  Jej Zastępcom - po prostu za wszystko, Pracownikom kuchni za przygotowanie poczęstunku, Nauczycielom edukacji wczesnoszkolnej (szczególnie Ewie Wrzoskiewicz za przygotowanie dzieci od strony aktorskiej i osobiste zaangażowanie), Marzenie Bieniek i Lucynie Prędkiej za przygotowanie i obsługę sprzętu, Madzi Magierowicz za przygotowanie "krakowiaka" i wykonanie strojów, Agnieszce Merwart za dostarczenie elementów dekoracji, Basi Ozimirskiej za cudne zdjęcia, Justynie Radulskiej za przygotowanie gimnazjalistów (fantastycznie zatańczyli Greka Zorbę), Eli Borowskiej za zorganizowanie działań logistycznych i wszystkim, którzy nas oglądali.

Lidia Skowronek