XII Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny HIGIENA NA CODZIEŃ

SP nr 18 w Kielcach zorganizowała XII Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczno - Techniczny „Żyj zdrowo” pod hasłem: „ HIGIENA NA CO DZIEŃ

I MIEJSCE zajęła uczennica naszej szkoły Anna Tłuścik z klasy III B/opiekun A. Kruk/.

Konkurs skierowany był do uczniów klas I –III szkół podstawowych, uczęszczających do świetlicy szkolnej. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastyczno – technicznej w formie plakatu dotyczącego higieny osobistej i otoczenia a także wykazanie  się wiedzą podczas rozwiązywania quizu pt.: „ Higiena na co dzień”.

Celem konkursu było kształtowanie właściwych nawyków dotyczących higieny osobistej otoczenia, doskonalenie umiejętności manualnych a także rozwój pomysłowości kreatywności dzieci.

Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród odbyło się 15 marca w SP nr 18.

Wszyscy zgromadzeni mogli podziwiać najładniejsze prace plastyczne i obejrzeć krótki występ artystyczny w wykonaniu uczniów SP nr 18. W części oficjalnej wręczono laureatom pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Jak było? Zobaczcie.