Kielce Biegają

VI edycja biegu - w ramach akcji "Kielce Biegają"-  odbyła się 4.10.2014 r.,  pod patronatem Prezydenta Miasta Kielce.

Cel imprezy:

• popularyzacja biegania oraz zdrowego trybu życia, integracja i aktywizacja uczestników biegu
  • promowanie ulicy Sienkiewicza
  • upowszechnianie sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży i dorosłych

Bieg odbył się wzdłuż ulicy Sienkiewicza.

Uczniowie szkół podstawowych startowali na wysokości Hotelu Best Western Grand Hotel (dawny Łysogóry), biegli  wzdłuż ul. Sienkiewicza - meta ul. Sienkiewicza na wysokości pomnika H. Sienkiewicza.

Długość trasy: 1300 m.

Nasza szkołę reprezentowało blisko 30 biegaczy:

Wojciech Brzeziński, Natalia Jach, Weronika Bracka, Aleksandra Szymczyk, Patrycja Pawluszek, Gracjan Tumulec, Agnieszka Bronikowska, Dominik Sobota, Wiktoria Bednarska, Wiktor Kasprzyk, Adam Dendys, Natalia Chruściel, Władysław Chatys, Kinga Miszczyk, Aleksandra Dudek, Alicja Tymko, Barbara Milcarz, Julia Piórczyk, Mikołaj Janczak, Marcel Smardzewski, Maja Kątnik, Sylwia Pulut, Jakub Broda, Paulina Oleksik, Kacper Telka,  Kacper Cedro.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w tej wspaniałej imprezie.