Jesienny koncert

Każde chętne dziecko mogło zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne, recytatorskie lub plastyczne. Scenariusz oparty był na poezji dziecięcej o tematyce jesiennej. Wykorzystano wiele utworów, które można było usłyszeć w recytacjach lub piosenkach. Małe tancerki brawurowo wykonały taniec liści oraz taniec z parasolami do piosenki „Ciągle pada”. Jesień, która królowała tego wieczoru, zaprosiła kilkoro dzieci wraz ze swymi rodzicami do namalowania ilustracji do podanych wierszy. Obrazy można obecnie oglądać w szkolnej galerii. Licznie przybyli goście, a wśród nich Dyrekcja naszej szkoły, delegacje kieleckich świetlic, Dyrektor zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Bolechowicach, przedstawiciele Rady Rodziców i Rodziny naszych Wychowanków. Brawa, które otrzymali artyści potwierdziły, ze koncert bardzo się wszystkim podobał.  Bardzo dziękujemy wszystkim gościom, oraz tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie koncertu.