Mikołajki

Jak co roku, 6-go grudnia obchodzimy Mikołajki. To dzień, na który z utęsknieniem  czekamy cały rok. Mikołaj nie zawiódł uczniów naszej szkoły. Od samego rana, z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach oraz mikołajowych strojach.  Każdy z nas chodził w czapce świętego Mikołaja.
   Spotkaliśmy się też wszyscy na korytarzu szkolnym, gdzie rozstrzygnęliśmy dwa konkursy przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Każda klasa wykonała po jednej, pięknej, kolorowej, zdobionej cekinami bombce. Bombki te będzie można podziwiać na świątecznie udekorowanej tablicy SU. Chętni uczniowie przebrali się za św. Mikołaja. Było wesoło, kolorowo, i mikołajkowo.
    6 grudnia to dzień,  który niesie wiele radości, zabawy i upominków. Szkoda, że następne Mikołajki dopiero za rok.