Pożegnanie w Regionalnym Centrum Wolontariatu

17 czerwca w Regionalnym Centrum Wolontariatu odbyło się uroczyste podsumowanie projektu EVS.

Dzięki kilkuletniej współpracy z Regionalnym Centrum Wolontariatu i pozytywnej opinii Narodowej Agencji jaką uzyskaliśmy w marcu 2017 roku, już drugi rok  gościmy w naszej szkole stałych wolontariuszy w ramach projektu Erasmus+ "Młodzież w działaniu" .

W bieżącym roku szkolnym gościliśmy wolontariuszkę z dalekiej Malagi LAURĘ MARIĘ GOMEZ DOMINGUEZ oraz ALEXANDRĘ MARCUS z Węgier.

Wolontariuszki od samego początku włączyły się bardzo aktywnie w pracę szkoły. Poprzez wszystkie zajęcia i aktywności zorganizowane na terenie naszej placówki wolontariuszki rozwinęły wszystkie kompetencje kluczowe zakładane przez projekt, zyskały sympatię nauczycieli a przede wszystkim dzieci i młodzieży oraz ich rodziców.

W trakcie roku szkolnego, dołączył do nas również wolontariusz Márk Hoffman z Węgier - włączał się w prowadzenie dodatkowych zajęć informatycznych w klasach czwartych.

Niestety dziś nadszedł czas pożegnania. Ola, Laura i Mark na zawsze pozostaną w naszych sercach.