Bal Absolwentów 2019

14 czerwca 2019 r. w Hotelu Dyminy odbył się Bal Absolwentów, w którym uczestniczyli uczniowie klas III gimnazjum oraz po raz pierwszy ósmoklasiści. W uroczystości wzięła udział również pani dyrektor Elżbieta Rasała, panie wicedyrektor Małgorzata Oksińska i Anna Minkina, a także wychowawcy i nauczyciele: panie Agata Stec, Elwira Jama, Monika Łodej, Julita Góralska-Godek, Agnieszka Godzik-Gad, Monika Okrutny, Renata Łach i Lucyna Prędka.

Po powitaniu gości przez panią dyrektor Elżbietę Rasałę uczniowie zatańczyli tradycyjnego poloneza z wieloma trudnymi figurami - do którego przygotowała ich pani Lucyna Prędka.

Zabawa była wspaniała - uczniowie (a i nauczyciele) prawie nie opuszczali parkietu. Cierpliwy pan didżej realizował wszystkie muzyczne zamówienia, wśród których nie zbrakło dedykacji dla Dyrekcji oraz nauczycieli. Wychowawcy zrewanżowali się wzruszającą (bo nie obyło się bez łez) piosenką Manchesteru "Ostatni raz z moją klasą".

Bal został zorganizowany przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy!!!

Zdjęcia z balu możecie obejrzeć na stronie "Echa Dnia":