tel: +48 41 367 61 95

Medale w upale!!!

11 i 12 czerwca 2019r. - w wielkim upale, odbył się w Kielcach Finał Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Zawodach Lekkoatletycznych.

Na stadionie MOSiR przy ul. Drogosza rywalizowała młodzież z całego województwa świętokrzyskiego. O dobre wyniki było bardzo trudno - ale cieszy fakt, że w tych trudnych warunkach podopieczni Agnieszki Merwart i Krzysztofa Januchty wywalczyli 3 medale!

Izabela Łos, uczennica klasy IIIe, została Mistrzynią Województwa Świętokrzyskiego w biegu na 100 metrów przez płotki oraz  wywalczyła II miejsce w biegu na 200 metrów przez płotki!

Bartek Neska, także z IIIe, został Mistrzem Województwa  Świętokrzyskiego w biegu na 200 metrów przez płotki oraz zajął 4 miejsce w biegu na 300 metrów.

Poza Izą i Bartkiem w zawodach wzięli udział Władek Chatys z IIIe, startujący w biegach na 100 i 300 metrów, Kacper Cedro - bieg na 100 metrów oraz Krzysztof Kajtek w morderczym biegu na 2000 metrów.