tel: +48 41 367 61 95

Medale naszych lekkoatletów

 

MEDALE NASZYCH LEKKOATLETÓW!

 

   W dniach 21-22 maja na Stadionie Lekkoatletycznym MOSiR, odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Kielc w Lekkiej Atletyce. Pomimo niesprzyjającej aury, która panowała, nasi uczniowie z klas gimnazjalnych i szkoły podstawowej okazali się "twardzielami".  W tych warunkach pogodowych, podopieczni nauczycieli wychowania fizycznego - Agnieszki Merwart i Krzysztofa Januchty,  zdobyli osiem medali i kilkukrotnie plasowali się na nielubianym przez sportowców - IV miejscu, dającym jednak również awans do finałów wojewódzkich.

 

Medale zdobywali:

IIIm  Izabela Łos - 200m ppł

IIIm  Anna Mazur - 300m

IIIm  Izabela Łos, Anna Mazur, Julia Pietrzyk, Maja Zgórska
        - sztafeta 4x100m dziewcząt

IIIm  Bartłomiej Neska - 200m ppł

IIIm  Krzysztof Kajtek - 2000m

IIm  Patryk Radek - rzut młotem

IIm   Marcel Wanat - skok w dal

IIIm  Bartłomiej Neska, Władysław Chatys, Kacper Cedro i Jakub Stanclik
       - sztafeta 4x100m

 

 

 

 

 

 

Pozostałe rezultaty:

 Dziewczęta - klasy gimnazjalne

Bieg 100m

IVm -  Łos Izabela

VIm - Mazur Anna

XIm - Maja Zgórska

XIIm - Julia Pietrzyk

 
Chłopcy - klasy VII-VIII SP i gimnzajalne
Bieg 100m

IVm - Kacper Cedro

Vm - Jakub Stanclik

XIm - Władysław Chatys

 

Skok w dal

VIIIm - Kacper Cedro

XIVm - Jakub Stanclik

XVIm - Adrian Olejarczyk

 

Bieg 200m ppł

IVm -  Adrian Gas

Vm - Adrian Olejarczyk

 

Bieg 1000m

XIm -  Adrian Gas

XIIIm - Kacper Szarawara

 

Bieg 2000m

VIm - Filip Smardzewski

 

Rzut młotem

IVm -  Mateusz Myk

VIm - Krzysztof Glita

 

Pchnięcie kulą

IVm - Krzysztof Glita

Vm - Patryk Radek

 

Bieg 300m

IVm - Bartłomiej Neska

XIIm - Władysław Chatys

 

Chłopcy - klasy V-VI SP

Bieg 60m

IVm - Mateusz Myk

VIm - Marcel Wanat

VIIIm - Szymon Dudzik

 

Bieg 300m

IVm - Mateusz Myk

VIIm - Szymon Dudzik

VIIIm - Kacper Polak

 

Skok w dal

VIIm - Kacper Krakowiak

VIIIm - Karol Markiewicz

 

Bieg 1000m

VIm - Michał Kopacz

VIIIm - Kacper Krakowiak

 

Rzut p. palantową

VIm - Kacper Polak

VIIIm - Michał Kopacz

 

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 




Galeria zdjęć