Natalia Guzińska z medalem Mistrzostw Kielc!

Natalia Guzińska z medalem Mistrzostw Kielc!

W środę, 13 lutego 2019 na krytej pływalni Foka, na osiedlu Barwinek, odbyły się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu klas III i IV.  Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów klasy IV a - Natalię Guzińską i Jacka Laskowskiego.

Ich występ można uznać za bardzo udany! Natalia Guzińska wystartowała w dwóch stylach pływackich - dowolnym i grzbietowym, a Jacek Laskowski - w dowolnym. Nasi uczniowie mieli bardzo silną konkurencję, ale poradzili sobie świetnie!

Natalia zdobyła brązowy medal w stylu grzbietowym i 4 miejsce w stylu dowolnym. W obu konkurencjach wystartowało po ok. 90 dziewcząt! Tym bardziej cieszymy się z sukcesu naszej uczennicy! Jacek w stawce 60 zawodników popularnego "kraula" zajął 11 miejsce!

Opiekunem naszej reprezentacji była p.Agnieszka Merwart.

Gratulujemy naszym pływakom i życzymy powodzenia w kolejnych startach!