tel: +48 41 367 61 95

Mój Dom to moja rodzina

  Moja rodzina i ja
    Rodzina, ach rodzina!
To coś wspaniałego, jedynego, to dom, Mama, Tata, Rodzeństwo, Dziadkowie i mnóstwo kuzynów, a ponadto miłość, dobroć, bezpieczeństwo i opieka.
___________________________________________________________________
     Uwielbiamy opowiadać o naszych najbliższych, więc bardzo lubimy zajęcia z edukacji prozdrowotnej. No a skoro o rodzinie - to już pełnia szczęścia. Dzisiaj mieliśmy okazję przedstawić członków naszych rodzin.

     Ale nie tylko to, bo rozmawialiśmy o czynnościach, które nasze rodziny wykonują wspólnie, o tradycjach w naszych domach, o spędzaniu czasu wolnego, a nawet o zwierzętach, bo przecież traktujemy je jak członków rodziny.

     Były opowieści, były pytania i ciekawe odpowiedzi. Zastanawialiśmy się co jest potrzebne do budowy domu, co tworzy jego atmosferę i dlaczego nasze domy są takie różne, a jednocześnie takie wspaniałe.

     Bardzo nam się podobały zajęcia plastyczne, bo z przygotowanych papierowych elementów "budowaliśmy" swoje domy, najpierw przyklejając takie papierowe "cegły" (bo z nich powstają domy), a później kolorowaliśmy je. To była świetna zabawa!

     Na zakończenie Pani zapytała nas:
"Co zabralibyśmy ze sobą z domu w przypadku przeprowadzki do innego miasta"
- My z odpowiedzią na to pytanie nie mieliśmy żadnego problemu, przekrzykując się wymienialiśmy wszystkich członków naszych Rodzin i zwierzaki.
A jaka byłaby Wasza odpowiedź?
To były ważne zajęcia!
MAMO, TATO KOCHAMY WASGaleria zdjęć