Cypr - wizyta w ramach programu Erasmus+

W bieżącym roku szkolnym kontynuujemy realizację projektu Erasmus+ "Rozwijanie kompetencji kluczowych poprzez sport".

W ubiegłym roku szkolnym mieliśmy okazję gościć w naszej szkole uczniów i nauczycieli z Cypru i Niemiec, a w październiku bieżącego roku to my będziemy brać udział w międzynarodowej wymianie młodzieży, która odbędzie się na Cyprze. Podczas pięciodniowego pobytu w malowniczej miejscowości Pafos - uczniowie będą mieli okazję szlifować język angielski, rozwijać talenty sportowe oraz poznawać kulturę, historię i zabytki Cypru.

Już nie możemy się doczekać tej pełnej emocji wyprawy - zwłaszcza, że dla niektórych z nas będzie to pierwsza podróż samolotem i do tego w tak egzotyczne miejsce. Obiecujemy, że po powrocie podzielimy się swoimi wrażeniami.

Na koniec chcemy jeszcze przypomnieć kwietniową wizytę gości z projektu w naszej szkole i wspólne sportowe wyczyny. Zapraszamy na krótki filmik.