Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Dziś, 3 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019.  Z zadowoleniem wróciliśmy do naszej szkoły, nauczycieli i przyjaciół. Nie widzieliśmy się przecież ponad dwa miesiące.

Przybyliśmy  z radością - starsi, mądrzejsi i galowo ubrani, bo święto to przecież niezwykłe, tak jak i cały rok, związany z 100 rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

Towarzyszyli nam oczywiście rodzice,  szczególnie pierwszoklasistom, dla których  pierwszy dzień szkoły to wyjątkowe wydarzenie i obecność bliskich jest wówczas niezwykle ważna.
   Na pierwszym spotkaniu powitała nas serdecznie pani Dyrektor, później były spotkania klasowe, spontaniczne rozmowy, opowieści o minionych wakacjach, prezentacja podręczników i planu zajęć.
   Nie obyło się oczywiście bez życzeń, a że były niezwykle miłe to jeszcze raz je przypominamy.
Życzono nam, by:
  •   Każdy dzień spędzony w szkole był dniem owocnym,
  •  Oceniać otaczającą nas rzeczywistość przez pryzmat wrażliwości, ciekawości
    i fascynacji
  •   Nasza wiedza i doświadczenie systematycznie rosły,
  •   Zmierzać zawsze do upragnionych celów,
  •   Nadchodzące miesiące oprócz pracy niosły wiele radości,
  •   Rok wytężonej nauki przebiegał bez zakłóceń,
  •   Szkoła stała się dla każdego z nas drugim domem.
   Do naszych RODZICÓW popłynęły życzenia współpracy z nauczycielami, cierpliwości, konsekwencji, zadowolenia i czasu na wspieranie naszych talentów i zainteresowań.