Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.
W spotkaniu z uczniami i rodzicami wziął udział zastępca prezydenta miasta Kielce - Pan Arkadiusz Kubiec, który jest absolwentem naszej szkoły. Wszyscy uczniowie, którzy uzyskali wysokie średnie, otrzymali pamiątkowe statuetki, które wręczał pan wiceprezydent. Statuetki otrzymali również uczniowie, którzy uzyskali 100% frekwencję. Ngrodzono rodziców, którzy szczególnie aktywnie włączają się w życie naszej szkoły.
Pani dyrektor podziękowała za pracę z uczniami i ogromne zaangażowanie w pracy dydaktyczno-wychowawczej, wolontariuszkom z Węgier i Hiszpanii - Alexandrze Marcus i Laurze Gomez Dominguez.
Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Gratulujemy wyróżnionym i życzymy jeszcze lepszych wyników w kolejnym roku szkolnym!

Pamiętajmy, aby podczas beztroskich chwil spędzonych na zabawie i wypoczynku nie zapominać o bezpieczeństwie swoim i innych!