Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 15 w Kielcach / Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Wszyscy uczniowie dostali tego dnia świadectwa, a ci, którzy uzyskali wysokie średnie, otrzymali również pamiątkowe statuetki. Nagrodzono nimi również tych, którzy nie opuścili w tym roku szkolnym ani jednej godziny. Rodzicom, którzy szczególnie aktywnie włączają się w życie naszej placówki, wręczono listy podzękowania.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy jeszcze lepszych wyników w kolejnym roku szkolnym!

Przed nami dwa miesiące wakacji, pamiętajmy, aby podczas beztroskich chwil spędzonych na zabawie i wypoczynku nie zapominać o bezpieczeństwie swoim i innych.