Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 15 w Kielcach / Konkurs profilaktyczny

Konkurs profilaktyczny

11 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XV Międzyszkolnego Konkursu Literackiego o tematyce profilaktycznej, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 w Kielcach im. Bohaterów Warszawy.

Tegorocznym hasłem konkursu były słowa niemieckiego filozofa Agrippy von Nettesheima: Muzyka uspokaja umysł, ułatwia wzloty myśli, a gdy trzeba pobudza do walki. Uczestnicy konkursu mogli napisać wiersz, opowiadanie lub esej inspirowany powyższym hasłem.

Dawid Kwiatek, który jest uczniem kl. VII b, zdobył wyróżnienie w kategorii: proza, szkoły podstawowe. Laureatom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Podczas uroczystej gali uczniowie oraz ich opiekunowie obejrzeli występ artystyczny uczniów SP nr 11 w Kielcach, którzy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne i językowe (młodzi artyści śpiewali po angielsku). Na zakończenie podano słodki poczęstunek. Wszystkie nagrodzone prace wydano w pamiątkowym biuletynie, który również został wręczony laureatom.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!