tel: +48 41 367 61 95

Debiut w studiu muzycznym

 
     To był dzień pełen wrażeń, bowiem kierownictwo studia muzycznego "Koliber" w Kielcach zaprosiło nas na profesjonalne nagranie piosenek, które prezentowałyśmy podczas konkursowych zmagań. 
 
     Przede wszystkim poznałyśmy studio muzyczne,  jego niezwykłe możliwości i  różnorodne  tajniki nagrań. Ponadto - kolejny raz przekonałyśmy się, że muzyka poprawia nam humor i potrafi wzruszać do łez. 
 
     A samo nagranie to  emocje sięgające zenitu i co tu ukrywać - trema...
 
     Do nagrań wybrałyśmy piosenki "Nie dokazuje miła, nie dokazuj" oraz "O mój rozmarynie" i nie myślcie sobie, że to takie nic.  Przede wszystkim chciałyśmy wypaść jak najlepiej i mamy nadzieję, że tak właśnie wyszło. 
 
     Wkrótce nasza płyta, więc będziemy mieć fantastyczną pamiątkę i przedstawimy Wam nasze nagranie. Szkoda tylko, że już niedługo część zespołu "Violino" kontynuować będzie naukę w innych szkołach, ale i to wydarzenie zapiszemy na zawsze w naszej pamięci. 
 
 
 
 
 
 
 
     Dziękujemy opiekunkom zespołu p. mgr Agnieszce Król i mgr Marzenie Bieniek za naszą "śpiewającą" współpracę, to naprawdę niezwykła muzyczna przygoda i możliwość artystycznego  rozwoju. 
 
     Niech i Wam muzyka towarzyszy każdego dnia, bo to przyjemność, której mało kto potrafi się oprzeć...
 
 
 
 Galeria zdjęć