Zielono mi...i kolorowo

9 maja 2018 r. odbył się Koncert "Zielono mi...i kolorowo" zorganizowany przez nauczycieli świetlicy szkolnej. Wystąpiły w nim dzieci ze wszystkich poziomów edukacji oraz rodzice naszych uczniów. Scenariusz koncertu dotyczył kolorów, ich walorów i znaczenia.

Mali artyści recytowali, śpiewali i tańczyli. Kolorowe stroje, dekoracje, ciekawa choreografia sprawiły, że atmosfera koncertu była jak zwykle wspaniała. W "kwiatowym" pokazie mody wzięły udział matki naszych uczniów oraz pracownicy naszej szkoły.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji koncertu: Marzenie Bieniek, Bożenie Bedli, Barbarze Ozimirskiej, Magdalenie Magierowicz, Małgorzacie Szałas, Elżbiecie Barańskiej, Małgorzacie Goli, Małgorzacie Polak,  Mirosławowi Waldonowi.

Dziękujemy również Rodzicom naszych uczniów za zaangażowanie i pomoc.

Nauczyciele świetlicy