Erasmus - podziękowania

Wizyta gości z Cypru i z Niemiec  już za nami. Był to niesamowity tydzień, podczas którego poznaliśmy wspaniałych ludzi. Wspólnie spędzony czas wzbogacił nas o nowe doświadczenia związane ze sportem i językiem angielskim, ale przede wszystkim pozwolił na zawarcie nowych przyjaźni.

Realizacja wizyty w naszej szkole nie byłaby jednak możliwa bez zaangażowania w nią wielu osób.
Dziękujemy serdecznie Dyrekcji, nauczycielom wychowania fizycznego, nauczycielom języków obcych i informatyki, a także uczniom i pracownikom administracji szkoły za pomoc w przygotowaniu i realizacji tego fantastycznego przedsięwzięcia.

Dziękujemy również wiceprezydentowi Kielc, p. Andrzejowi Sygutowi za serdeczne przyjęcie nas i naszych gości w Urzędzie Miasta.

Mamy nadzieję, że to początek międzynarodowej współpracy i że kolejne spotkania będą równie udane.