Wiosenny Turniej (gimnazjum)

W środę przywitaliśmy w naszej szkole wiosnę - to był wyjątkowy dzień. Po kilku porannych lekcjach wzięliśmy udział w róznorodnych konkursach rywalizując tym samym o Puchar Dyrektora Szkoły.

Każda klasa została podzielona na kilkuosobowe drużyny, które brały udział w poszczególnych konkurencjach. Uczniowie mogli wykazać się wiedzą, umiejętnościami sprawnościowymi, plastycznymi i kulinarnymi. Było barwnie, kolorowo i przede wszystkim wiosennie!

Po konkursowych zmaganiach w sali gimnastycznej odbyło się podsumowanie, na którym zaprezentowane zostały wyniki z poszczególnych konkurencji. Kolejno doliczano punkty z poszczególnych sal - w zależności od konkursu  wyniki zmieniały się jak w kalejdoskopie, emocji nie brakowało!

Zwycięzcą tegorocznego
Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły
została klasa IIIa
Gratulujemy!

Pani Dyrektor wręczyła zwycięzcom zasłużony Puchar, radości nie było końca. Na zakończenie tego wyjątkowego wiosennego dnia czekała nas słodka niespodzianka - pyszne owocowe cukierki dla wszystkich uczestników zmagań.