Zimowy turniej gier i zabaw..

09 lutego odbył się Zimowy Turniej Gier i Zabaw.

Długo trzeba było czekać na sprzyjające warunki pogodowe, aż wreszcie przed samymi feriami można było pobawić się "na zimowo".
    Do zabaw zimowych wykorzystano sanki i  liny.
Był wyścig sanek slalomem między przeszkodami, wyścigi sanek z osobą siedzącą, leżącą, przeciąganie liny oraz bitwa śnieżkami z zachowaniem wyznaczonych zasad bezpieczeństwa.
    Dzieci świetnie się bawiły, a jednocześnie utrwalały sobie zasady bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie.
   Turniej przygotowali panowie Przemysław Długosz i Marcin Pałys.

Przed feriami prowadzone były z dziećmi zajęcia na ten temat, uczniowie wypowiadali się na temat bezpiecznych ferii, tworzyli prace plastyczne oraz wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielem Straży Miejskiej.
    Mamy nadzieję, że w ferie nie zabraknie śniegu i lodu, a zima nie "ucieknie" zbyt szybko. Dzieciom życzymy wspaniałych przygód, udanych podróży i wielu radości.

Wychowawcy świetlicy