Koniec wakacji, czas do szkoły

2 września 2013 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Opaleni i wypoczęci wróciliśmy do szkoły. Pierwszy dzwonek uświadomił nam, że wakacje dobiegły już końca.  Na uroczystym apelu p. Dyrektor mgr Maria Dzierżak powitała nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i przybyłych rodziców. Przekazała również informacje organizacyjne.

Krótki program artystyczny przygotowali uczniowie z klas IV i V pod kierunkiem opiekunek Samorządu Uczniowskiego.

Pierwszy dzień szkoły szczególnie przeżywali uczniowie klas czwartych, którzy rozpoczęli nowy etap edukacji w naszej szkole. Z obawą i niepewnością oczekiwali na spotkanie ze swoimi wychowawcami. Starsi koledzy zadbają o to, by  dobrze czuli się w tej grupie wiekowej. W nowym roku szkolnym czekają na nich nowe obowiązki, nowi nauczyciele, nowe możliwości.

Następnie uczniowie pod opieką wychowawców udali się do poszczególnych sal lekcyjnych.

Uczniom, życzymy owocnego, pełnego sukcesów kolejnego roku w szkole.

Nauczycielom, satysfakcji z osiągnięć uczniów i własnej pracy.