Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 15 w Kielcach / Plebiscyt Sportowy ED2017

Plebiscyt Sportowy ED2017

W tegorocznym Plebiscycie Sportowym Echa Dnia nominację otrzymało dwoje naszych nauczycieli, jedna z naszych uczennic oraz dwóch ubiegłorocznych absolwentów naszej Szkoły:
  • w kategorii najpopularniejszych nauczyciel w-f
p. Agnieszka Merwart
p. Adam Wojtasik

• w kategorii najpopularniejszy talent w Kielcach
Aleksandra Wryk
Dawid Lisowski
Piotr Lisowski

Gratulujemy i zachęcamy do gosowania!

Agnieszka Merwart
   Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 15 w Kielcach. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Jest osobą ciepłą i sympatyczną uwielbianą przez młodzież. Ze swoimi uczniami bierze udział w zawodach sportowych.

Zagłosuj:
- wysyłając SMS o treści  fc.14 na numer  72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Adam Wojtasik
    Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 15 w Kielcach. Ze swoimi wychowankami bierze udział w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Specjalizuje się w  piłce nożnej oraz koszykówce. Wychował wiele pokoleń zawodników.

Zagłosuj:
- wysyłającSMS o treści   fc.1 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)
- poprzez portal Echa Dnia http://www.echodnia.eu/plebiscyt/karta/adam-wojtasik

Piotr Lisowski, Korona Kielce, piłka nożna
    Ma 16 lat. Środkowy pomocnik. Piłkarską przygodę zaczynał w  Rodzinie Kielce, jest absolwentem Gimnazjum nr 6 w Kiecach.
Obecnie gra w zespole Korony Kielce rywalizującym w  Centralnej Lidze Juniorów Młodszych, w którym jest wyróżniającym się zawodnikiem. Czołowy zawodnik największego w regionie turnieju MiniEuro 2017.

Zagłosuj:
- wysyłając SMS o treści  lc.11 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)
- poprzez portal Echa Dnia http://www.echodnia.eu/plebiscyt/karta/piotr-lisowski

Dawid Lisowski, Korona Kielce, piłka nożna
    Ma 16 lat. Wychowanek Rodziny Kielce, absolwent Gimnazjum nr 6 w Kiecach. Obecnie zawodnik Korony Kielce. Podstawowy napastnik drużyny rywalizującej w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych. Otrzymuje także szanse gry w drużynie juniorów starszych grającej w Centralnej Lidze Juniorów.

Zagłosuj:
- wysyłając SMS o treści  lc.3   na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Aleksandra Wryk, KKL Kielce, lekkoatletyka
   Ma 14 lat, chodzi do drugiej klasy naszego Gimnazjum. Wielki talent odkryty przez trenera Grzegorza Furmanka. Zdobyła brąz na mistrzostwach Polski młodziczek w rzucie młotem. Jednocześnie poprawiła rekord województwa świętokrzyskiego 14-latek, należący do Katarzyny Furmanek, starszej klubowej koleżanki, młodzieżowej mistrzyni Polski.

- wysyłając
SMS o treści: lc.15 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)