zakończenie klas szóstych

W środę o godz. 16.30 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas szóstych, którzy kończą swój pierwszy etap edukacji w szkole podstawowej.

W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście, czyli rodzice uczniów, którzy zostali wyróżnieni ocenami wzorowymi z zachowania oraz średnią ocen 5.0 i powyżej.  Tegoroczni absolwenci uczęszczali do trzech klas, których wychowawcami byli: mgr Bożena Mrozińska ? kl. VIa, mgr Joanna Januchta-Szyszka ? kl. VIb,  mgr Mirosław Waldon ? kl. VIc.

W części oficjalnej wręczono statuetki dla uczniów szczególnie wyróżnionych, statuetki dla wybitnych sportowców oraz dla uczniów, którzy mieli 100% frekwencję. Wyróżniono także rodziców szczególnie zaangażowanych w codziennej pracy szkoły.

Nie wszyscy absolwenci zadeklarowali się do dalszej nauki w naszej szkole.

Ale wszystkim życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz wspaniałych i bezpiecznych wakacji.