Konkurs "Kolorowa Jesień" - rozstrzygnięty...

17 listopada 2017r. odbył się
II etap świetlicowego konkursu plastyczno-recytatorskiego "Kolorowa jesień".
Spośród  47 prac plastycznych Komisja Konkursowa
/mgr E.Nowak-Pardyka i mgr M. Okrutny/ wyłoniła 15 prac obrazujących kolorową jesień.

Do drugiego etapu przystąpili:

Cedro Maria, Deledda Laura, Krzyżanowska Zofia, Ksel Kinga, Witecki Wiktor, Kobiec Kacper, Komorowski Filip, Warzecha Angelika, Staszewski Antoni, Siwek Maja, Kundera Sebastian, Maj Adrian, Soboń Wiktor, Zawacka Inka, Vitale Michelle.

Oprócz wspaniałych recytacji uczestnicy wystąpili w pięknych strojach, przynieśli również niezbędne rekwizyty.
   Przybyli również goście; dyrektor szkoły Elżbieta Rasała oraz rodzice uczestników.

Największym powodzeniem cieszył się wiersz "Jesień u fryzjera" Doroty Gellner.
Wszyscy pięknie recytowali, ale Komisja Konkursowa /nauczyciele świetlicy/ musiała zgodnie z regulaminem wybrać najlepszych.

Maja Siwek kl. III c, Laura Deledda kl. I b, Michelle Vitale kl. III c

Kinga Ksel kl. III c, Wiktor Soboń kl. I a, Sebastian Kundera kl. III c

Kacper Kobiec kl. III c,  Filip Komorowski kl. I b, Adrian Maj kl. I b

Wyróżnienia:
Maria Cedro kl. I a, Wiktor Witecki kl. I b, Antoni Staszewski kl. I b, Angelika Warzecha kl. III a, Zofia Krzyżanowska kl. III c, Inka Zawacka, kl. III c

Najliczniejszą grupą, biorącą udział w  konkursie byli uczniowie klasy III c i I b, którym serdecznie dziękujemy.