Konkurs Matematyczny ALFIK 2018

oraz III Gimnazjum do udziału w
Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym
ALFIK.

Zadania konkursowe nie wymagają dużej wiedzy szkolnej, raczej sprytu, wyobraźni i logicznego kojarzenia faktów. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę Konkursu, gdzie udostępnione są zadania z lat ubiegłych.

Tegoroczny Konkurs odbędzie się 21.11.2018r. w godz. 13:00 - 14:30, z podziałem na kategorie wg. klas. Uczniowie rozwiązują test w szkole, która ich zgłosiła, pod nadzorem Szkolnej Komisji Konkursowej.

Uczniowie zainteresowani udziałem w Konkursie
proszeni są o zgłoszenie chęci uczestnictwa do nauczyciela uczącego matematyki.

Konkurs jest przedsięwzięciem samofinansującym się. Zebrane fundusze organizator przeznacza na nagrody (50% wpływów) i techniczną obsługę Konkursu. W związku z tym rodzice ucznia deklarującego udział w Konkursie wpłacają wpisowe w wysokości 10 zł od ucznia.Wpłacone pieniądze zostaną przesłane na konto Organizatora Konkursu.

Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody:
A) Wakacyjny Obóz Talentów - o wartości 900 zł (w tym 8% VAT),
B) Wakacyjny Obóz Talentów z dopłatą,
C) nagrody rzeczowe (bony podarunkowe, pendrive'y i dyplomy)

Szczegóły u nauczycieli matematyki oraz na stronie organizatora Konkursu jersz.pl

Zachęcamy do udziału!
nauczyciele matematyki