Apel Samorządu Uczniowskiego

Apel Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej nr 15 odbył się 24 czerwca 2013 roku. Przewodnicząca SU - Nikola Heromińska powitała Dyrekcję szkoły, nauczycieli i uczniów. Następnie przedstawiła członków SU wybranych na rok szkolny 2013/2014. Zaszczytną funkcję przewodniczącej pełnić będzie Zuzanna Kowalska z klasy V b, w pracy pomagać jej będą Julia Kmieć z klasy IV a i Julia Piórczyk z klasy IV b. Poczet sztandarowy poprowadzą Klaudia Szymańska, Joanna Kobiałka i Mikołaj Dąbek, wszyscy z klasy V a.

W następnej części apelu przewodnicząca SU przedstawiła wyniki klasyfikacji za rok szkolny 2012/2013.
Najwyższą średnią w naszej szkole uzyskała klasa IVb  (4,85), na drugim miejscu znalazła się klasa IVc (4,70), na trzecim klasa VIc (4,67).

Wielu uczniów naszej szkoły wykazało się w bieżącym roku szkolnym różnymi umiejętnościami, rozległą wiedzą i licznymi talentami. Najaktywniejszym wręczono pamiątkowe dyplomy.

W kolejnej części apelu prowadząca przypomniała zasady bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku w górach, nad wodą, na plaży. Następnie w imieniu wszystkich uczniów podziękowała Dyrekcji szkoły, nauczycielom i paniom z obsługi za całoroczny trud, za opiekę, za wiedzę, za cierpliwość i życzliwość.

Na zakończenie życzyła wszystkim słonecznych wakacji.