Koniec roku szkolnego w klasach 4-5

28 czerwca 2013 roku, na dwa miesiące pożegnaliśmy szkołę. Na ten dzień czekaliśmy całe 10 miesięcy. Przed nami długo wyczekiwane wakacje.

Na uroczystym apelu kończącym rok szkolny 2012/2013 spotkali się uczniowie klas IV i V.  Pani Dyrektor mgr Maria Dzierżak uroczyście przywitała rodziców i uczniów oraz krótko przedstawiła wyniki klasyfikacji, po czym nastąpił bardzo przyjemny moment dla tych uczniów, którzy szczególnie wyróżnili się swoją nauką, postawą i osobowością.

Efektem ich wysiłków i zaangażowania były wyróżnienia i statuetki. Po raz kolejny nasza szkoła nagrodziła nimi najlepszych uczniów. Jest to nagroda specjalna przyznawana tym uczniom, którzy systematycznie rozwijali swoje zainteresowania i uzdolnienia, odnosili sukcesy, aktywnie i skutecznie działali na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej.

W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie ze wszystkich  klas IV. Z wdziękiem recytowali wiersze, tańczyli i śpiewali piosenki. Wielka radość zapanowała wśród uczniów, kiedy p. Dyrektor ogłosiła iż: „rok szkolny 2012/2013 uważam za zamknięty”. Teraz wszystkim potrzebny jest odpoczynek.