Certyfikat

Miło nam poinformować, że zarówno nasza szkoła podstawowa, jak i gimnazjum, uzyskały potwierdzone certyfikatami tytuły Szkół Promujących Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.

Sukces ten nie byłby możliwy bez ogromnego, całorocznego zaangażowania uczniów, nauczycieli,  rodziców oraz partnerów szkoły.

Uroczysta gala, podsumowująca tegoroczną edycję projektu "Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem", połączona z konferencją pt. "Razem w drodze po zdrowie - podsumowanie działań", której towarzyszyło wręczenie certyfikatów, odbyła się 19 czerwca w Świętokrzyskim Centrum Onkologii.

Uroczystości towarzyszyły prezentacje przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego, Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach.

Dziękujemy za włączenie się do działań związanych z realizacją programu i zapraszamy do współpracy w przyszłym roku szkolnym.