Mamy dobre wieści... Nadeszły wakacje!

Nadszedł czas zasłużonego odpoczynku po 10 miesiącach wytężonej pracy. Z radością pojawiliśmy się w szkole, by odebrać upragnione cenzurki, statuetki i listy gratulacyjne. Te ostatnie to dla rodziców, którzy towarzyszą nam zawsze w ważnych chwilach naszego życia.

Główną uroczystość uświetniła Dyrekcja Szkoły, wszyscy pedagodzy naszej placówki i Rada Rodziców. Grupa uczniów z wysoką średnią i świadectwem z wyróżnieniem była naprawdę bardzo liczna!

Jesteśmy dumni z naszych orłów, choć i wróbelki cieszą się z promocji do klas następnych. Gratulacje dla wszystkich Kolegów i Koleżanek, no i oczywiście NAUCZYCIELI, których wkład w nasze osiągnięcia jest bardzo znaczący.

Teraz czeka nas ponad dwumiesięczna przerwa wakacyjna i zasłużony odpoczynek. Będziemy nabierać sił, by we wrześniu wrócić jeszcze bardziej zmotywowanymi do pracy.

Wakacje to naprawdę magiczny czas na zabawy, wędrówki, niezwykłe spotkania z ciekawymi ludźmi. Trzeba tylko pamiętać o bezpieczeństwie swoim i innych, a my to doskonale wiemy. Najpiękniejszą rzeczą, jakiej możemy doświadczyć, jest oczarowanie tajemnicą, a tych na pewno odkryjemy wiele.

Ruszamy więc na szlaki... Do zobaczenia wkrótce, bo przecież czas wakacji mija znacznie szybciej, niż rok szkolny...