Podsumowanie drugiego półrocza

13 czerwca 2017r. odbył się apel Samorządu Uczniowskiego, podsumowujący  pracę uczniów w II półroczu roku szkolnego 2016/17.

Uczniowie  z klasy 5b pod opieką p. Patrycji Wolak-Legieć oraz p. Barbary Michty przedstawili krótki apel o działaniach na rzecz ochrony środowiska oraz sposobach  związanych z selektywną zbiórką surowców wtórnych.

Następnie p. dyrektor Anna Minkina przedstawiła wyniki klasyfikacji końcowowrocznej i poznaliśmy uczniów którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen.

W dalszej części apelu nauczyciele poszczególnych przedmiotów podziękowali tym wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w różnego rodzaju konkursach, zawodach sportowych  na terenie szkoły, miasta i województwa, oraz za zaangażowanie w pracę szkoły,  wręczając im pamiątkowe dyplomy, drobne upominki oraz słodycze.

Ostatnim punktem apelu było przedstawienie członków nowego  Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/18:
  • przewodnicząca - Maja Borkowska
  • zastępca - Laura Bęben
  • sekretarz - Hanna Broda

Pani dyrektor życzyła wszystkim jeszcze lepszych wyników w nauce w następnym roku szkolnym oraz wspaniałych wakacji, przypominając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas kąpieli wodnych i słonecznych.