Przepis na zdrowie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DANA i GOJA  zorganizowało konkurs plastyczny skierowany do uczniów szkół podstawowych pod hasłem „Przepis na zdrowie”. Celem konkursu było upowszechnienie i promowanie zasad prawidłowego żywienia, a w szczególności promowanie mleka, owoców oraz warzyw, jako produktów, których spożycie  w znaczący sposób wpływa na zmianę nawyków żywieniowych młodzieży.

Spośród 614 nadesłanych prac Komisja Konkursowa wyłoniła te najlepsze. Uznanie jury zdobyła praca naszej koleżanki Maji Kątnik z klasy IV b, która zdobyła III miejsce natomiast wyróżnienia otrzymali Joanna Kobiałka z klasy V a oraz Wiktor Bęben z klasy IV b. Opiekunem była mgr Anna Kruk. Gala finałowa odbyła się 7 czerwca w Szkole Podstawowej nr 25. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Gratulujemy!