III miejsce - Międzyświetlicowi Konkurs Plastyczno-Techniczny

Z okazji Dnia Mamy Szkoła Podstawowa nr 19 w Kielcach zorganizowała Międzyświetlicowy Konkurs  Plastyczno - Techniczny „Upominek dla mamy”. Naszą świetlicę reprezentowała uczennica klasy III b Ania Tłuścik, która zajęła III miejsce.
       Konkurs skierowany był do uczniów klas I –III szkół podstawowych, uczęszczających do świetlicy szkolnej.
        Celem konkursu było kultywowanie tradycji związanych z Dniem Matki, rozwijanie wyobraźni i aktywności plastycznej oraz promowanie zdolności i umiejętności dzieci.
          Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej pt.: „Kwiaty dla mamy”, na wykonanie tego zadania dzieci miały 60 minut.
          Podczas konkursu panowała prawdziwie twórcza atmosfera pracy, czego rezultatem były przepiękne kompozycje kwiatowe.

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

opiekun: mgr A.Kruk