XII Międzyświetlicowy Konkurs Piosenki

Nasza świetlica już po raz 12-sty była gospodarzem  Międzyświetlicowego Konkursu Piosenki pod hasłem „Zwierzęta małe i duże”.

Do konkursu zgłosiło się 13-stu reprezentantów świetlic szkół podstawowych powiatu kieleckiego.

Pani Dyrektor mgr Maria Dzierżak powitała gorąco małych artystów i ich opiekunów. Życzyła wszystkim uczestnikom  sukcesu i dobrej zabawy.

Każdy z uczestników wykonał jeden utwór, tematycznie związany z hasłem przewodnim konkursu.

Jury miało „trudny orzech do zgryzienia” ponieważ wszyscy soliści byli doskonale przygotowani. Brano pod uwagę: dykcję, walory głosowe, muzykalność oraz ogólne wrażenie artystyczne. Po naradzie wyłoniono następujących laureatów:

Grand Prix               -          Natalia Sikora         SP-28

I          miejsce         -          Michał Milcarz        SP Bolechowice

II         miejsce          -          Magda Wojciechowska SP-25

III        miejsce          -          Julia Ochinean         Katolicka Szkoła Podstawowa

Podczas obrad jury, wystąpiły finalistki I Szkolnego Konkursu Piosenki „Wygraj sukces” w kategorii 0-III

- Ola Gąska

- Natalia Jagodzińska

- Kamila Piotrowska

Publiczność, czyli nasi uczniowie kl. 0-III gromkimi brawami nagradzali występujących artystów.

Organizatorzy /wychowawcy świetlicy szkolnej/zadbali o słodki poczęstunek dla najmłodszych. Każdy uczeń wrócił na zajęcia z cukierkiem w dłoni.

N-le świetlicy szkolnej.